ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
Çukurambar Boru Tıkanıklığı Açma ( boru tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı nasıl açılır, boru tıkanıklıklar ) Çukurambar Su Tesisatçısı ( tuvalet tıkanıklığı, klozet açma, tuvalet tıkanıklığı açma ...
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TESİSATÇI TIKANIK AÇMA SERVİSİ 0553 290 51 47 Çankaya Tuvalet Tıkanıkları - tıkalı lavabo açma - tıkalı gider açma - tıkalı klozet açma - tıkalı banyo açma ÇANKAYA TESİSAT ACİL YETKİLİ SERVİ...
çukurambar banyo tıkanıklıgı açma
ANKARA BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA
Banyo Tıkanıklığı Açma Ankara [caption id="attachment_16" align="aligncenter" width="521"] ankara banyo tıkanıklıgı açma[/caption] Banyo olurken şampuan köpükleri banyoların fayanslarında birikere...

RADYATÖR TEMİZLEME

6 sene önce Ankara tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.
ankara-tesisat-petek-temizleme

ankara-tesisat-petek-temizleme

Kalorifer ve kombi sistemlerinin belirli zamanlarda bakımlarının ve temizliğinin yapılması gerekiyor. Temizlik ve bakımları iki yılda bir yapılan kalorifer sistemlerinde sorunlar çok ender olarak meydana geliyor. Radyatör temizliği hizmetini özel olarak tasarlanan cihazlarla gerçekleştiren firmamız., uzman ekipleri ile birlikte gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştiriyor. Radyatör petekleri ısıtmadığında, peteklerin bir kısmı ısınıp bir kısmı soğuk kaldığında ya da peteklerin yarısı sıcak yarısı soğuk olduğunda mutlaka bir sorun vardır. Uzman ekipler sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek altyapısını sürekli güncelleyen firmamız aracılığı ile müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Her yıl kendini geliştiren firma kalorifer sisteminin sorunsuz çalışması için özel olarak tasarlanan cihazları kullanmakta ve bu sayede sorunsuz bir ısınma sağlamaktadır. Kalorifer tesisatlarının temizlenmesi için özel olarak tasarlanan kimyasalları kullanan firma, yerden ısıtma sistemlerinde de güvenli hizmet sunmaktadır.

kalorifer-petek-temizligi

kalorifer-petek-temizligi

Radyatör temizliği yaparken önemli olan yerlerinden sökülmemesidir. Geleneksel yöntemlerde radyatörlerdeki kireçlenmeleri ve tortuları içinden atmak için mutlaka söküm işleminin yapılması gerekmektedir. Bu da temizlik sırasında çevrenin kirlenmesi ve ekstra maliyet anlamına gelmektedir. Petek temizliğinde güvenli yöntemler izleyen donanımlı ekiplerimiz kalorifer tesisatı için en uygun kimyasallarla çalışmakta ve üstün hizmet sunmaktadır. Kalorifer sisteminde kombiler peteklerden daha üst seviyede bulunmaktadır. Bu da devir daimi sırasında suyun içinde bulunan kireçlerin peteklerin alt kısımlarında yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Bu kireçler zamanla katılaşmakta ve sonuçta peteklerin alt kısımlarının ısınmamasına yol açmaktadır.

Firmamız özel kimyasallar ve makineler aracılığı ile petekleri yerinden sökmeden temizlemekte ve kalorifer sisteminin eski performansına kavuşmasını sağlamaktadır.
Bakımı aksatılan petekler bir süre sonra ısıyı çok az iletmeye başlar. Bu da ısınma sorunlarını beraberinde getirir. Peteklerin ısınmamasının nedeni içlerinde oluşan tortular yüzündendir. Uzman ekipler özel sıvılar ve radyatör temizliğini gerçekleştiren makine sayesinde peteklerin içini tamamen temizlemektedir. Bu işlem yapılmazsa kireç ve tortular kombinin devir daim pompasını bile bozabilmektedir. Böyle bir durum yaşandığında da onarım maliyeti çok fazla yükselecektir. Bu tip bir sonuçla karşılaşmamak için kalorifer sisteminin düzenli bakımlarının yaptırılması tavsiye edilmektedir. Petekleri hangi marka üretmiş olursa olsun mutlaka iki yılda bir temizliği şarttır. Çünkü kalorifer sisteminin içinde kullanılan suda yapısı gereği kireç bulunmaktadır ve bu kireç zamanla petek içlerinde tortuya neden olmaktadır.

radyatör temizleme

radyatör temizleme

Kombi ve kalorifer sisteminde mekanların ısıtılması petekler aracılığı ile olur. Peteklerin içinde kireç tortularının oluşması da ısı kayıplarının yaşanmasını kaçınılmaz bir hale getirir. Eviniz ya da işyeriniz az ısınınca da kombinin sıcaklık derecesi artırılır. Bu da artan enerji maliyetleri demektir. Oysa uzman ekiplerimiz özel kimyasal maddeler ve geliştirilmiş makinelerle radyatör temizliği yaparak artan enerji maliyetlerinin normal seviyelere düşmesini sağlamaktadır. Dolayısı ile temizlik hizmeti sırasına ödeyeceğiniz ücret kısa bir süre içinde kendini amorti edecektir. Uzman ekiplerimiz petekleri yerlerinden sökmeden temizledikleri için size ekstra bir maliyet de yaratmaz. Ayrıca evin içi kirlenmeyeceği için ekstra bir temizlik yapmanıza da gerek kalmaz.

petek-temizligi

petek-temizligi

Yerden ısıtma sistemlerinde de temizlik gereklidir. Çünkü bu sistemde de çamurlaşma olmaktadır ve bu çamurların mutlaka sistemden sökülüp atılması gerekmektedir. Esasen bu çamurlar sıradan bir çamur değil bakteridir. Bu bakteriler zamanla yayılarak sistemin tamamını kaplamaktadır.
Radyatör temizliği yapan uzman ekipler bu bakterileri de tamamen temizlemekte, ısınma sorununu ortadan kaldırmaktadır. Petek temizliğinin havalar soğumadan yaptırılması, yüksek faturalardan kurtaracaktır. Uzman ekipler gerek yerden ısıtma sistemlerinde gerekse kalorifer tesisatlarında güvenli hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekipler, her türlü soruna kalıcı çözümler sunmaktadır.

Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.