ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
Çukurambar Boru Tıkanıklığı Açma ( boru tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı nasıl açılır, boru tıkanıklıklar ) Çukurambar Su Tesisatçısı ( tuvalet tıkanıklığı, klozet açma, tuvalet tıkanıklığı açma ...
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TESİSATÇI TIKANIK AÇMA SERVİSİ 0553 290 51 47 Çankaya Tuvalet Tıkanıkları - tıkalı lavabo açma - tıkalı gider açma - tıkalı klozet açma - tıkalı banyo açma ÇANKAYA TESİSAT ACİL YETKİLİ SERVİ...
çukurambar banyo tıkanıklıgı açma
ANKARA BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA
Banyo Tıkanıklığı Açma Ankara [caption id="attachment_16" align="aligncenter" width="521"] ankara banyo tıkanıklıgı açma[/caption] Banyo olurken şampuan köpükleri banyoların fayanslarında birikere...

KANAL TEMİZLEME

6 sene önce Ankara tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Evsel atıkların uzaklaştırılmasını sağlayan kanallar zaman zaman tıkanabilirler. Deneyimli servis ekibimiz tarafından kullanılan cihaz sayesinde kanal temizleme işleri kırmadan güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kanal temizliği alanında profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Kanal temizleme sırasında özellikle pis su atık borularında zehirleyici gaz birikebilir ve bu gaz bilinçsizce temizlik yapmaya çalışan kişileri öldürebilir. Bu nedenle bu işlerin donanımlı ekiplere yaptırılması son derece önemlidir.

tıkanıklık acma

tıkanıklık acma

Kanallar, pis suların toplanmasını sağlayan sistemlerin bir parçasıdır. Kanallar sadece pis suların atılmasını değil insan sağlığını tehdit edebilecek tüm kalıntıların çevreden uzaklaştırılmasını sağlayan en önemli alt yapılardan biridir.
Kanallar zamanla aşınabilir. Bu aşınmalar sonucunda çatlaklar meydana gelebilir. Bu çatlaklardan sızan pis sular da çevreye hastalık yayabilir. Kanal temizleme işi yapılmadığında bu tür sonuçların oluşması kaçınılmazdır. Bina içinde ve dışında meydana gelen kanal tıkanıklıkları ihmal edilmemeli, en kısa içinde çözüm üretilmelidir. Eski yöntemde kanal tıkanıklıklarının nedenini bulabilmek için uzun süreler gerekebiliyordu. Tıkanıklığın yerini bulabilmek için de kanal boyunca kazı yapmak gerekiyordu. Temizlik ise başlı başına bir külfetti. Oysa en son teknolojilerle üretilen cihazlar sayesinde hem tıkanıklıklar kolaylıkla bulunuyor hem de kanal temizliği çok daha kısa bir sürede güvenli olarak yapılabiliyor. Özel kimyasallar ve cihazlar kullanan uzman ekipler. Kanalların temizliğini çevreyi kirletmeden gerçekleştiriyor.

Kanallar içine atılan çeşitli cisimler nedeni ile tıkanabiliyor. Bunun yanında yağ, betan parçaları hatta yapraklar bile kanalların tıkanmasına yol açabiliyor. Bunun sonucunda da kanallar kullanılamaz hale geliyor ve özellikle bodrum katlarında su baskınlarına neden olabiliyor. Böyle sonuçlarla karşılaşmamak için kanal temizleme hizmetinin düzenli aralıklarla yaptırılması gerekiyor.
Kanal tıkanmaları bina dışında olabileceği gibi içeride de olabiliyor. Her iki durumda da olumsuz sonuçlar ortaya çıkıyor. Bina içinde tıkanma olduğunda yapının bodrumunu su basabiliyor. Bu sular binanın ayakta kalmasını sağlayan kolon ve kirişlerde deformasyonlara neden olabiliyor. Önlem alınmaz ve sular bodruma dolmaya ve orada kalmaya başlarsa binanın ayakta kalma olasılığı da azalıyor. Bu olmasa bile binada rutubete neden olabiliyor ve bu rutubet başta romatizmal hastalıklar olmak üzere çeşitli sağlık sorunlarını ortaya çıkarıyor. Bu nedenle kanalların temizliği önemli oluyor.

kanal-temizleme

kanal-temizleme

Kanal temizleme gelişmiş cihazlara sahip profesyonel ekiplere yaptırılması gerekiyor. Kameralı cihazlarla çalışan uzman ekipler, kanalın içine bu cihazları yolluyor ve elde ettikleri görüntüler ışığında en uygun temizlik hizmetini gerçekleştiriyor. Kameralar, kanalı içinde en ufak bir yabancı cismi bile tespit ederek bilgisayar ekranına bu görüntüyü gönderiyor. Görüntüleri inceleyen uzman ekipler sonrasında özel kanal temizleme cihazlarını kanalın içine gönderiyor ve işlem hem kısa sürede hem de güvenli bir şekilde tamamlanıyor. Kanalın temizliğinin ardında kötü kokular tamamen yok olur ve sağlıklı bir ortam elde edilir. Kanallar pis su borularının toplandığı depo gibidir ve bu depo temizlenmediği sürece çeşitli sorunlara neden olabilir. Sorun yaşanmaması için de zamanında temizliğin yaptırılması gereklidir.

kanal-acma

kanal-acma

Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.