ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
Çukurambar Boru Tıkanıklığı Açma ( boru tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı nasıl açılır, boru tıkanıklıklar ) Çukurambar Su Tesisatçısı ( tuvalet tıkanıklığı, klozet açma, tuvalet tıkanıklığı açma ...
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TESİSATÇI TIKANIK AÇMA SERVİSİ 0553 290 51 47 Çankaya Tuvalet Tıkanıkları - tıkalı lavabo açma - tıkalı gider açma - tıkalı klozet açma - tıkalı banyo açma ÇANKAYA TESİSAT ACİL YETKİLİ SERVİ...
çukurambar banyo tıkanıklıgı açma
ANKARA BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA
Banyo Tıkanıklığı Açma Ankara [caption id="attachment_16" align="aligncenter" width="521"] ankara banyo tıkanıklıgı açma[/caption] Banyo olurken şampuan köpükleri banyoların fayanslarında birikere...

KANAL AÇMA

6 sene önce Ankara tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Kanal Açma Yöntemleri

Kırmadan son teknoloji makinalar ile kanal açma işlemleri yapıyoruz. Bu cihazlar profesyonel ekibimiz tarafından kullanılmaktadır.

kanal-tikanikligi-acma

kanal-tikanikligi-acma

Binalarda ya da kanalizasyonlarda değişik nedenlerle tıkanıklıklar meydana gelebilir. Kimi zaman yapraklar evsel ve fabrika atıkları ile birleşerek balçık haline geliyor, kimi zaman da hatalı tuvalet kullanımı oluyor ve kanalizasyonlarda tıkanıklık sorunu oluşabiliyor. Binaların kanallarında meydana gelen tıkanıklıklar ise doğrudan bodrum katlarında su baskınlarına neden olabilir.

Kameralı kanal açma cihazları ile kanalizasyon sisteminin içinde tıkanıklığa neden olan cisim tespit edilir. Sonrasında da bu cihazda bulunan özel bir uç sayesinde açma işlemi başlatılıyor. Kimi zaman cisim parçalanarak kimi zaman da tıkanıklık açma makinası sayesinde yabancı cisim çekilerek dışarı çıkartılıyor.

kanal-acma

kanal-acma

Profesyonellik Gerektiren İşler

Tıkalı kanal açma yöntemleri arasında tıkanıklık açma makinası kullanılır.Tıkanıklık açma makinasına sahip olmak maliyetli oldugundan cogu firmalarda yoktur. Bu nedenle mahalle aralarında hizmet veren tesisatçıların bu cihazlara sahip olması neredeyse imkansız.
Gelişmiş Cihazlarla Sorun Nasıl Hallediliyor?
Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmeti sunan firmalar, özel cihazlarla hizmet veriyor. Kanal tıkanıklıklarında kameralı cihazlarla görüntüleme hizmeti sunan uzman ekipler, son sistem teknolojileri kullanarak kanal açma hizmetini yerine getiriyor. Arızanın yerini tam olarak tespit eden modern cihazlar, kanal içindeki kırık ve çatlakları da kolaylıkla tespit edebiliyor. Eğer kanal içinde çökme meydana geldiyse görüntüleme cihazları ile bu da tespit ediliyor.

tıkanıklık acma

tıkanıklık acma

Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.