ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
ÇUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA
Çukurambar Boru Tıkanıklığı Açma ( boru tıkanıklığı açma, boru tıkanıklığı nasıl açılır, boru tıkanıklıklar ) Çukurambar Su Tesisatçısı ( tuvalet tıkanıklığı, klozet açma, tuvalet tıkanıklığı açma ...
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA
ÇANKAYA TESİSATÇI TIKANIK AÇMA SERVİSİ 0553 290 51 47 Çankaya Tuvalet Tıkanıkları - tıkalı lavabo açma - tıkalı gider açma - tıkalı klozet açma - tıkalı banyo açma ÇANKAYA TESİSAT ACİL YETKİLİ SERVİ...
çukurambar banyo tıkanıklıgı açma
ANKARA BANYO TIKANIKLIĞI AÇMA
Banyo Tıkanıklığı Açma Ankara [caption id="attachment_16" align="aligncenter" width="521"] ankara banyo tıkanıklıgı açma[/caption] Banyo olurken şampuan köpükleri banyoların fayanslarında birikere...

ANKARA PİMAŞ AÇMA

6 sene önce Ankara tarafından yazıldı, kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

Pimaş özellikle pis su gider borusu olarak kullanılır. Tuvaletlerin gideri, banyo gideri, lavabo ,duşakabin gideri ve mutfak lavabosunun gideri pimaştır. Pimaşlar bazen yanlış kullanım yüzünden, giderlere atılan yabancı cisimler yüzünden bazen de çevresel faktörlerle tıkanabilir. Amatör yöntemler kullanarak pimaş açmaya çalışmak pimaşa zarar verir ve masrafınız artar.

Gider Tıkanıklığı

Gider Tıkanıklığı

Gider Tıkanıklığı

Sık yaşanan sorunlardan biri de gider tıkanıklığıdır. Gider boruları zamanla biriken yemek artıkları, yağları, yanlışlıkla veya bilinçli olarak atılan naylon poşet, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden tıkanır. Daralan giderler zaman zaman yavaş su akışı ile size kendini belli eder. Önceden bu daralmayı fark edip tıkanma gerçekleşmeden pimaşların temizlenmesi size kolaylıklar sağlayacaktır. Gider boruları tamamen tıkandığında ise yapılacak çok fazla şey kalmaz, iş profesyonel yollardan çözülebilir sadece.

Eski yöntemlerle pimaş borusundaki tıkanıklığı açmak çoğu zaman size ekstra maliyetler çıkarır. Tıkanıklık açma makınası kullanmayan tesisatçılar özellikle pimaşların değiştirilmesi ve kırılan pimaşa ulaşılırken kırılan dökülen tuvalet banyo ve mutfaklar için size ayrıca bir risk getirirler. Ucuza pimaş açma işi yapmak isteyen kişiler genellikle evinizin başka bir yerine de zarar vererek tadilat masrafları ve benzeri külfetlerle işi olduğundan çok daha pahalıya mâlederler.
Pimaş borularındaki tıkanıklığı açmak dikkat ve profesyonellik isteyen önemli bir tesisat işidir. Amatör tesisatçıların tıkanık açmak için gelip tüm evi kirli su basmasına sebep olmaları sıkça görülen bir problemdir. Özellikle otel ve lokantalarda mutfak giderleri çok daha çabuk tıkanır. Kalabalık daireli sitelerde de tuvalet tıkanıklıkları çok fazla görülür. Tıkanıklık sorunlarınıza kesin çözüm için lütfen bizimle iletişime geçin.

Robotla Pimaş Açıyoruz

Robotla pimaş açma

Robotla pimaş açma

Güneş Tesisat tüm sıhhi tesisat problemlerinde olduğu gibi pimaş borusu tıkanıklığı açma konusunda da size profesyonel çözümler sunuyor. Tıkanıklık açma işinde son teknoloji makinalar kullanır. Tıkanıklık sorunlarınızda ekibimiz aynı gün evinize, iş yerinize gelir, öncelikle tıkanıklığın yerini tespit eder. Tespit edilen tıkanıklığı açmak çok daha kolay ve temiz olacaktır. Güneş Tesisat, tıkanıklığı açmak için robot teknolojisi kullanır.

Özel aparatlara sahip cihaz, pimaşın tıkanıklığa en yakın yerinden içeriye girer ve tıkanıklığı parçalama-püskürtme sistemiyle parçalar, tazyikli su ile de parçalanan pisliği ana gidere yollar. Bu yöntem, giderlere kesinlikle zarar vermez. Kendi tesisatınızdan kaynaklanmayan tıkanıklıklar için de ekstradan pimaş açma çalışmaları yaparak size zaman ve para kaybettirmez.

Pimaş Tıkanıklığı Açarken Etrafı Kirletmiyoruz

Profesyonel olmayan kişiler tarafından açılmaya çalışan gider borusu tıkanıklıkları başınıza dert açabilir. Tıkanıklığın tam yerini tespit etmeden açmaya çalışan kişiler, sadece kimyasal ve tazyikli su basarak kirli su taşkınlarına sebep olabilir. Bu işlem sırasında pimaş çatlar veya kırılır. Sızan kirli su, yeni tadilat masraflarına ve komşu dailerde sızıntıya sebep olur.

Tıkanıklık açmaya çalışırken bir de kirli su ve kırılan banyo, tuvalet problemleriyle uğraşmak zorunda kalırsınız. Güneş Tesisat , tıkanıklık açma makinası ile hem gider borusuna zarar vermeden kırmadan hem de etrafı pisletmeden bu sorunu çözer. Tıkanıklık açma işi için daima profesyonel firmalarla çalışmalısınız. ( Güneş Tesisat )

Güneş Tesisat Garantili Pimaş Tıkanıklığı Açma

tıkanıklık acma

tıkanıklık acma

Kaliteli servisiyle Güneş Tesisat size profesyonel tıkanıklık açma hizmeti sunuyor. Tüm sıhhi tesisat sorunlarını için size temiz, garantili çözümler sunan Güneş Tesisat yaptığı tüm işlerin garantisi verir.

Atık su gider tıkanıklığı olayını gözünüzde büyütmeyin. Tıkanıklık Açma Makinası ile tesisattaki tıkanmaları açıyoruz.Profesyonel ekibimiz boru içlerini yağ ve diğer kalıntılardan robot makine ile temizlerler. Tıkanıklık açma problemini kendi yöntemlerinizle açmak her zaman geçerli bir yöntem olmayabilir. Bu nedenle sizde tıkanıklık açma firması olarak bir telefonla bize ulaşabilirsiniz.
Tıkalı gider borularında tuvaletin yada banyonun herhangi bir yerini kırmadan tıkanıklığı açıyoruz. Tuvaletin giderine atılan bez, tuvalet kağıdı gibi cisimleri makine ile logara itilip suyun gitmesi sağlanır. Tıkanıklık açma makinasını tuvaletin giderinden gönderiyoruz tıkalı olan bölgeye kadar ulaşması sağlanıyor. Tıkanmış bölgeye gelince makine zorlanmaya başlar, tam o sırada makinenin sarma ucu giderin tıkanmasına sebep olan maddeyi ya parçalar. Yada sarılıp giderden geri getirir. Bu işlem ortalama yarım saat ile iki saat arasında değişir. Ana gider borularında tıkanıklık açmak daire içine göre daha uğraştırıcıdır ve zaman alabilir. Atık su borusunun suyu çekildikten sonra tıkanıklık açma işlemi bitmiş sayılmaz.

Tıkalı Gider Açma

lavabo tıkanıklıgı acma

lavabo tıkanıklıgı acma

Tuvalet tıkanıklığı açma kendi yöntemlerinizle başarısız olabilir. Tıkanmış tuvalet açma konusunda size profesyonel ekip sunan firmalardan biriyiz. Profesyonel ustalarımız tuvalet atık su gideri borularında tıkanmaya sebebiyet veren maddeleri keşfedip tuvalet tıkanıklığı açma makinasıyla müdahale ederler. Bulaşıkları yıkarken su ile birlikte giden yağlar gider boruların daralmasına sebep olur. Gider borunuz tıkandığında lavabo tıkanıklığı açma hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tuvalet tıkanıklığı açma konusunda teknolojik gelişmeleri sürekli yakından takip eden bir firma olarak tıkalı giderleri tıkanıklık açma makinesi ile tıkalı klozet giderlerini açmaktayız.

Firmamızın Gider Tıkanmaları ile Alakalı Vermiş Olduğu Hizmetler
Tuvalet gideri açma
Lavabo tıkanıklığı açma
Tıkanıklık Açma
Petek Temizliği
Başkent Dogalgaz Yetkili Firma
Dogalgaz Kacak Tamiri
Sıhhi Tesisat
Profesyonel Ekibimiz ile 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

ankara tıkanıklık acma

ankara tıkanıklık acma

 

————————————-SERVİS BÖLGELERİMİZ——————————————-

ÇANKAYA TIKANIKLIK AÇMA

DİKMEN TIKANIKLIK AÇMA

BALGAT TIKANIKLIK AÇMA

CUKURAMBAR TIKANIKLIK AÇMA

MUSTAFA KEMAL TIKANIKLIK AÇMA

SOKULLU TIKANIKLIK AÇMA

KEKLİK PINARI TIKANIKLIK AÇMA

İLKER TIKANIKLIK AÇMA

ORAN SİTESİ TIKANIKLIK AÇMA

YENİMAHALLE TIKANIKLIK AÇMA

KEÇİÖREN TIKANIKLIK AÇMA

SİNCAN TIKANIKLIK AÇMA

ETİMESGUT TIKANIKLIK AÇMA

UMITKOY TIKANIKLIK AÇMA

CAYYOLU TIKANIKLIK AÇMA

ETLİK TIKANIKLIK AÇMA

MAMAK TIKANIKLIK AÇMA

YENİKENT TIKANIKLIK AÇMA

 

Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.